Sıkça Sorulan Sorular

inegolmobilyabul.com sitesi bir satış sitesi midir?

inegolmobilyabul.com sitesi bir e-satış sitesi değildir. Sadece ihtiyacınız olan ve aradığınız mobilyayı İnegölün saygın firmalarının bulunduğu bir ortamda fiyat, kalite ve estetik açıdan filtreleme yaparak kıyaslayabileceğiniz bir platformdur.inegolmobilyabul.com sitesinde beğendiğim bir ürünü nasıl satın alabilirim?

Sitemizde beğendiğiniz ürünün görseline tıkladığınızda karşınıza ilgili firmanın kendi müşteri temsilcisinin iletişim bilgileri çıkacaktır. Bu aşamadan sonra firma müşteri temsilcisi ile görüşerek satınalma işlemini yapabilirsiniz. Ya da aynı görsel altında yer alan satın al butonuna tıkladığınızda o firmanın satınalma sayfasına yönlendirilirsiniz. Hiç bir şekilde sitemiz ilgili firma adına satış işlemi yapmamaktadır. inegolmobilyabul.com sitesine üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Evet, sitemize üye olmadan ürünleri görebilir, beğendiğiniz ürünle ilgili firmayla iletişim kurabilirsiniz. Ancak sitemize üye olmanız halinde üyelere tanınan avantaj, fırsat ve indirimlerden yararlanabilirsiniz.siteniz üzerinden beğenerek satın aldığım ürünle ilgili sorun çıkması halinde, şikayet, değişim ve iade hakkım var mıdır?

Sitemiz üzerinden beğendiğiniz ürünü sadece ilgili firma sitesine veya müşteri temsilcisine bağlanarak satın alabilirsiniz. Bu nedenle yaşayacağınız sorunların, şikayet, iade ve değişim haklarınızın muhatabı ilgili firma olacaktır. Ancak yaşadığınız sorunları, şikayet ve ya memnuniyetinizi ürün ve firma ile ilgili yorum sayfamıza yazabilirsiniz. ayrıca mail yoluyla sitemize iletmeniz halinde ilgili firma uyarılır, aynı firma için yoğun şikayetler alınması halinde o firma sitemiz üyeliğinden çıkartılır.